Renk Patent


Renk Patent Ofisi olarak 2013 yılından bu yana, patent, marka ve tasarım tescil işlemlerinde yetkili vekil hizmeti vermekteyiz.

Çalıştığımız sektörün ülkemizde yeni olması bu kısa sürede çok yoğun tecrübeler edinmemizi sağladı.

Birbirinden değerli yüzlerce markanın tescil işlemlerini tamamlayarak belgelerini müvekkillerimize teslim ettik. Güveni ve hakkaniyeti esas alan ticaret anlayışımızla tamamen referansa dayalı yüzlerce yeni müşteri edindik.

 

Türk patent sisteminin ana yapısının olmazsa olmazı olan vekillik mesleğimizi çok seviyoruz. Hergün yeni şeyler öğreniyor olmamız mesailerimizi renklendiriyor. 

Ülkemizin inovasyona dayalı ürün veya hizmetleri ihraç eden ülkeler arasında yer alması, yaşam standartlarımızın artırılması için yenilikleri önemsiyor ve bu yeniliklerin tüm hukuki korumaları için müvekkillerimizle muazzam bir uyum içinde çalışıyoruz.

 

Renk Patent'e değer katan çalışma arkadaşlarımız ve müvekkillerimizle birlikte 2023 hedeflerimiz doğrultusunda, küresel marka değeri kazanacak markalar, ve yıllık en az 50bin yerli patent başvurusunun yapılacağı bir patent kültürünün oluşması için gece gündüz çalışıyoruz.

 

Bilgi en sağlıklı şekilde tescille korunur ve tescil sistemi ile paylaşılır.

Mustafa Turhan

 

Yönetim Kurulu Başkanı


Kurumsal Hizmetlerimiz Yayınlar
Hakkımızda
Misyon-Vizyon
İnsan Kaynakları
Banka Hesap Numaralarımız
Marka Tescili
Patent Tescili
Tasarım Tescili
Haberler
Makaleler

Tüm Hakkı Saklıdır © Renk Patent 2016

Ana Sayfa | Kurumsal | İnsan Kaynakları | İletişim