Hakkımızda

İşimizi çok seviyoruz.

Renk Patent Ofisi olarak, Sınai Mülkiyet Haklarının (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarımlar) yurtiçi ve yurtdışında tescil edilmesi ve müvekkillerin gayri maddi bu haklarıyla ilgili hukuki korumalarının sağlanması için, Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde işlem yapma yetkisine sahip vekillerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Yüksek enerjimizi verimli kullanarak değerli müvekkiller edindik. Zengin bir portfolyo sahibiyiz.

Teknoloji çağının getirdiği yenilikleri de yakından takip ederek müvekkillerimizin de kullanımına sunduğumuz inovatif projeler üzerinde çalışıyoruz.

Ticaret hayatının yoğunluğu içerisinde dikkatlerden kaçabilecek, uzmanı olduğumuz konularla ilgili müşterilerimizin eksiksiz ve kapsamlı hukuki korumalarının sağlanabilmesi için gece gündüz çalışıyoruz.Ekibimizi büyüterek şubeleşmeyi düşünmüyoruz. Bilginin değerini bilen, ticari sırların korunması hususunda azami hassasiyet gösteren ekibimizle birlikte bölgemizde uzun yıllar hizmet vermeyi planlıyoruz.

  • İşinde Uzman

  • Yetkin Ekip

  • Güvenli Firma

  • Deneyimli

renkpatent imza
renkpatent hakkımızda